Odwiedź sklep Travel Shop

Wykorzystaj czas żeglugi na zwiedzanie Travel Shop. Tutaj znajdziesz duży wybór perfumów dla niej i dla niego, produktów do pielęgnacji skóry i makijażu. Jeśli potrzebujesz wskazówek, nasz doświadczony personel służy dobrą radą. W Travel Shop znajdziesz również czekoladę, słodycze oraz duży wybór piwa, wina, wody i mocniejszych alkoholi. Wszystko w dobrych cenach.

Travel Shop jest otwarty codziennie przez całą dobę. Znajdziesz go na wszystkich promach między Puttgarden-Rødby i Rostock-Gedser.

 

Zakupy podczas rejsu przez Puttgarden-Rødby

Rejs z Rødby do Puttgarden trwa 45 minut, więc masz dużo czasu na zapoznanie się z wieloma ofertami i zakupami towarów w sklepie Travel Shop.

Zakupy podczas rejsu przez Rostock-Gedser

Płynąc między Rostockiem a Gedser, masz dodatkowo dużo czasu na znalezienie pysznych produktów i dobrych ofert. Przeprawa trwa 2 godziny.

Pamiętaj o zasadach celnych

Robiąc zakupy transgraniczne na promie lub w sklepie BorderShop w Puttgarden i Rostock, musisz zawsze przestrzegać przepisów celnych.

Zgodnie z przepisami celnymi, towary zakupione w kraju UE można bezpłatnie przewieźć do Danii, o ile towary zostały zakupione na własny użytek. Dotyczy to wszystkich towarów, w tym tytoniu, mocnych alkoholi, piwa i wina.

Użytek własny oznacza, że ​​tylko ty, członkowie twojego gospodarstwa domowego lub prywatni goście korzystają z zakupionych towarów.

Przeczytaj więcej o przepisach celnych.