Tanie bilety na prom do Danii i Szwecji na Twoje wakacje 2024

Ahoj, puścić liny, to już czas! Sezon 2024 czeka na Ciebie w Danii i Szwecji. Zapewnij sobie jak najszybciej tanie bilety na wakacje!

Wszystkie bilety do kupienia na okres do września 2024.

Podróż hybrydowym promem Scandlines - dbasz o środowisko i poczujesz morze

Wybierz się w wygodną podróż do Skandynawii przez morze: z mnóstwem miejsca na pokładzie promu i dużą dawką zdrowego, morskiego powietrza!

Domki letniskowe oraz pola kempingowe na terenie malowniczej Skandynawii oferują niesamowitą przyrodę, dużo wolnej przestrzeni i komfort na Twój wymarzony urlop. A Kopenhaga? Zawsze warta odwiedzenia. 

Dotrzesz tam wszędzie swoim własnym samochodem i proekologicznym promem: tanio, łatwo i szybko.

Couple Van Vacation Roadtrip

Twoja podróż na wymarzony urlop ze Scandlines jest wyjątkowo proekologiczna. Najnowocześniejsze promy hybrydowe z efektywnym i cichym napędem oraz uwspółczesnionym rotorem Flettnera ustanawiają najwyższe standardy eko, żeby jeszcze bardziej redukować emisję CO2 do atmosfery.

Scandlines oznacza zielone podróżowanie inspirowane morską przygodą i daje maksymalną elastyczność w planowaniu podróży. Na naszych 2 trasach oferujemy największą częstotliwość rejsów i najkrótszy czas przejazdu.

Po prostu: ze Scandlines dotrzesz jeszcze szybciej do Danii i następnie do Szwecji dzięki nawet 60 rejsom dziennie.

Przepływamy Morze Bałtyckie każdego dnia:

  • co 30 minut z Puttgarden do Rødby (DK)
  • 10 razy z Rostocku do Gedser (DK)
Couple On Sundeck of the Scandlines ferry Smiling

Bilety łączone do Szwecji

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, jeśli jedziesz do Szwecji! Kup bilet łączony do Szwecji: wybierz po prostu trasę, która Ci bardziej pasuje. 

Kup tutaj bilety łączone

  • prom Scandlines + most Øresund - 1 bilet na prom Scandlines na wybranej trasie i przejazd mostem nad Sundem
  • prom Scandlines + Helsingør-Helsingborg - 1 bilet na prom Scandlines na wybranej trasie i prom Öresundslinjen (dawniej ForSea) na trasie Helsingør-Helsingborg
Ferry Prins Richard Scandlines hybrid ferry Puttgarden Rødby

Nasz planer podróży 2024 z rozkładem jazdy i taryfami

Ile kosztuje rejs do Danii? Jak często kursuje prom z Rostocku do Gedser? Jak się odprawić?

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Twojej podróży ze Scandlines zebraliśmy w naszym aktualnym planerze podróży 2024 (po angielsku lub niemiecku). 

Kliknij poniżej: zajrzyj do niego lub pobierz go!

Usługa zwrotu biletu

Nasza przystępna cenowo usługa zwrotu biletu za dodatkowe 13 EUR € pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze z Twojego budżetu na podróż, nawet jeśli zmienisz plany. Jeżeli zmienią się Twoje preferencje dotyczące danej podróży: po prostu zwróć bilet.