Left navigation


Usługa zwrotu biletu

Usługa zwrotu biletu daje tobie możliwość anulowania biletu i uzyskania pełnego zwrotu kosztu biletu.

Aby uzyskać możliwość anulowania biletu musisz  wykupić serwis refundacji.

Usługę zwrotu biletu można nabyć za 11 EUR wraz z biletem podczas rezerwacji na Scandlines online lub w Centrum Serwisowym Scandlines. Przy zakupie biletu typu FLEX, prawo do anulowania rezerwacji jest wliczone w cenę biletu.

Niewykorzystane bilety lub rejsy, albo wcześniej zarezerwowane posiłki na pokładzie mogą być anulowane i ich koszt zostanie zwrócony. 
W przypadku anulacji niewykorzystanego biletu zwracana jest cała kwota zakupu biletu. W przypadku anulacji częściowo niewykorzystanych biletów zwracana jest kwota w wartości niewykorzystanych świadczeń. W przypadku rejsów łączonych, zwrot pieniędzy jest możliwy jedynie w przypadku całkowicie niewykorzystanych biletów. Za częściowo wykorzystane bilety dzienne lub bilety powrotne (tam i z powrotem),  Opłata manipulacyjna, opłata za rezerwację online i cena usługi zwrotu pieniędzy nie są zwracane.

Usługa zwrotu biletu jest ważna do 3 miesięcy od daty pierwotnie zarezerwowanego rejsu. W przypadku za późnej anulacji nie można uzyskać zwrotu pieniędzy za bilet. 

Możesz anulować swój bilet na  „My Booking”, MyBooking.Scandlines.pl. Przy anulowaniu częściowo wykorzystanego biletu należy skontaktować się pisemnie z Centrum Serwisowym Scandlines i załączyć dokumentację z formie numeru rezerwacji oraz ewentualnie niewykorzystane kupony, do wniosku o zwrot kosztów.