Left navigation


Wyposażenie pokładu

Podczas aranżacji wnętrz i przy doborze wzornictwa nowych promów inspiracje zaczerpnięto z natury i krajobrazów, kierując się zamiłowaniem do szczegółu.

Efektem są dwa promy utrzymane w niezwykle wyjątkowym stylu. Różne strefy z przestronnymi i jasnymi pomieszczeniami oraz fantastyczny widok zapraszają do zrelaksowania się podczas przeprawy promowej.


Odkrywcza wyprawa

Na 7 i 8 pokładzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Pokład 7 – Pokład dla pasażerów

   Scandlines Buffet all inclusive     Strefa zabaw 
   foodXpress    GoodtoGo
   Onboardshop    

Pokład 8 – Górny pokład

 BerlinXpresso     Otwarty pokład do opalania
 się z wydzieloną strefą dla palących  
 Scandlines Lounge    

 

Scandlines Buffet all inclusive

 
Bufet z widokiem na morze
Rano w bufecie oprócz świeżo pieczonego pieczywa podawane są także świeże owoce, boczek i jajecznica. Poza tym z każdej strony rozciąga się otwarty widok na morze. W ciągu dnia i wieczorem nasi kucharze serwują potrawy na ciepło i zimno, zdrowe sałatki oraz smakowite desery
 

 foodXpress

 
Przekąski na mały głód
W foodXpress oferujemy gościom smaczne obiady i kolacje z wieloma świeżymi dodatkami. Można tu dostać wszystkie przekąski, począwszy od kiełbasek, przez „Smørrebrød”, a skończywszy na świeżo przygotowanych kanapkach i specjałach kawowych.
 

Onboardshop

 
Zniewalająca oferta
W naszym przestronnym, jasnym i nowoczesnym sklepie pokładowym na 400 m2 można zatracić się w bogactwie oferty perfum, kremów, czekolad, win, napojów alkoholowych, zabawek, artykułów tytoniowych i czasopism. Ceny są atrakcyjne i można tu znaleźć swoje ulubione perfumy o 25% tańsze niż w kraju.
 

 Strefa zabaw

 
Miejsce do zabawy
W strefie zabawy wyświetlane są filmy animowane, jest zjeżdżalnia oraz statek piracki, na którym dzieci mogą się wyszaleć nim znowu będą musiały grzecznie siedzieć w samochodzie. Tymczasem rodzice mogą się zrelaksować w pobliżu lub aktywnie wziąć udział w zabawie. 
 

 GoodtoGo

 
Odpoczynek przed dalszą podróżą
W GoodtoGo jest wszystko, aby zrelaksować się przed dalszą podróżą – kawa na wynos, czasopisma, książki, słodycze i smaczne przekąski. Tu można się zaopatrzyć na dalszą przyjemną podróż na tylnym siedzeniu. 
 

 BerlinXpresso

 
Na górnym pokładzie
BerlinXpresso znajduje się na górnym pokładzie. Tu można się delektować ciepłą kawą i świeżo przyrządzoną kanapką. Ponadto mają stąd Państwo bezpośredni dostęp do otwartego pokładu do opalania się, na którym można poczuć na twarzy świeżą morską bryzę.

 

Scandlines Lounge

 

Spotkania na morzu
W komfortowym barze Scandlines można popracować w spokoju przy małej przekąsce lub filiżance gorącej kawy lub po prostu wypocząć.

Aktualności wydarzeń dnia można śledzić na ekranie telewizora lub czytając w barze gazetę wybraną spośród bogatej oferty czasopism. Jeśli potrzebują Państwo naładować swój telefon lub komputer, oczywiście jest tutaj również taka możliwość.

Bar Scandlines jest optymalnym miejscem do przeprowadzenia małego zebrania, jeśli promem podróżuje kilku kolegów z pracy.

W okienku informacyjnym można wynająć miejsce w barze za opłatą.

Delektuj się czasem spędzonym na naszych nowych promach.

Nye færger

Nowe hybrydowe promy Scandlines kursują już na trasie Rostock/Gedser.

Poznaj nowy wymiar rejsu promem. Większym - wygodniejszym - przyjaznym dla środowiska.