Gwałtownie rosnące ceny oznaczają, że niestety musieliśmy wprowadzić nadzwyczajne podwyżki cen na wielu naszych biletach, aby częściowo pokryć zwiększone koszty.

Nadzwyczajna podwyżka cen wchodzi w życie w dniu 12 października 2022 r. i będzie miała zastosowanie do wszystkich nowych biletów promowych dla samochodów osobowych i pojazdów kempingowych zarezerwowanych od tej daty do 1 stycznia 2023 r. włącznie.

Nadzwyczajna podwyżka cen oznacza, że do ceny biletu za każdą przeprawę jest doliczane 5 €.

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej sprawie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, poniżej zebraliśmy dodatkowe informacje.

 

FAQ

 • Nadzwyczajna podwyżka cen ma nam pomóc pokryć część rosnących kosztów naszej działalności w zakresie przewozów promowych.

 • Nadzwyczajna podwyżka cen wchodzi w życie w dniu 12 października 2022 r. i będzie miała zastosowanie do wszystkich nowych biletów promowych dla samochodów osobowych i pojazdów kempingowych zarezerwowanych od tej daty do 1 stycznia 2023 r. włącznie.

 • Nadzwyczajna podwyżka cen dotyczy wszystkich biletów na samochody osobowe i pojazdy kempingowe zarezerwowane od 12 październik 2022 r.

 • Nadzwyczajna podwyżka cen dotyczy całej przeprawy.

  Oznacza to, że przy zakupie biletu w jedną stronę (np. biletu Standard lub Flex) nadzwyczajna podwyżka cen jest dodawana jednorazowo.

  Jeśli kupisz bilet w obie strony (np. bilet 1-dniowy lub bilet Easy Return), nadzwyczajna podwyżka cen jest doliczana dwukrotnie, ponieważ płyniesz promem zarówno w jedną stronę, jak i w drugą.

 • Tak, bilety na samochody osobowe i pojazdy kempingowe na obu naszych trasach podlegają nadzwyczajnej podwyżce: Puttgarden-Rødby i Rostock-Gedser.

 • Nie, jeżeli bilet został zakupiony przed wprowadzeniem nadzwyczajnej podwyżki cen, to żadne dodatkowe koszty wyrównujące nową cenę nie będą tu naliczone podczas przebukowywania biletu.

 • Przeczytaj wszystkie nasze warunki dotyczące biletów.