Zarezerwuj już teraz bilety na wakacje 2023

Ahoj, puścić liny, to już czas! Sezon 2023 czeka na Ciebie w Danii i Szwecji. Wszystkie taryfy biletowe można rezerwować na okres do początku stycznia 2024 roku. Zapewnij sobie jak najszybciej tanie bilety na wakacje!

Podróż promem w trosce o środowisko i żeby poczuć morze

W ten sposób możesz zapewnić sobie bardzo wygodną podróż przez morze do krajów Północy - z mnóstwem przestrzeni na pokładzie promu i dużą dawką świeżego morskiego powietrza. Domki letniskowe albo pola kempingowe na terenie malowniczej Skandynawii oferują dużo wolnej przestrzeni oraz poczucia wolności i komfortu na Twój wymarzony urlop. Dotrzesz tam dość tanio i w łatwy sposób swoim własnym samochodem.

Twoja podróż na wymarzony urlop ze Scandlines jest wyjątkowo proekologiczna. Najnowocześniejsze promy hybrydowe z efektywnym i cichym napędem oraz uwspółczesnionym rotorem Flettnera ustanawiają najwyższe standardy eko, żeby jeszcze bardziej redukować emisję CO2 do atmosfery.

Scandlines oznacza zielone podróżowanie inspirowane morską przygodą i daje maksymalną elastyczność w planowaniu podróży. Na naszych 2 trasach oferujemy największą częstotliwość rejsów i najkrótszy czas przejazdu. Po prostu: ze Scandlines dotrzesz jeszcze szybciej do Danii i następnie do Szwecji dzięki nawet 60 odprawom dziennie.

Przepływamy Morze Bałtyckie każdego dnia: co 30 minut z Puttgarden i aż do 10 razy z Rostocku.

 

Nasza przystępna cenowo usługa zwrotu biletu za dodatkowe 13 € pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze z Twojego budżetu na podróż, nawet jeśli zmienisz plany. Jeżeli zmienią się Twoje preferencje dotyczące danej podróży: po prostu zwróć bilet.